> > 44% українців хочуть працювати за кордоном!
информация по трудоустройству за границей

44% українців хочуть працювати за кордоном!

За результатами опитування групи Рейтинг 44% опитаних хочуть виїхати за кордон на роботу. Дане опитування проводилося на замовлення Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. Компанія Міжнародний Кадровий Сервіс оперує "свіжими" даними, оскільки опитування проводилося з 8 по 18 вересня 2017 року. Загальна кількість респондентів - 1200 осіб.

І так перейдемо до цифр:

37% від числа опитаних бажають працювати в Німеччині, 26% в сусідній Польщі, 22% в США і 21% в Канаді.

Кількість бажаючих поїхати на роботу до Італії - 15%, Великобританії - 14%. Франція, Швеція, Ізраїль, Іспанія, Нідерланди набрали від 12% до 7% кожна.

За цими даними легко зрозуміти, що лідерами, вже не перший рік залишається Німеччина, Польща, США, Канада.

Найчастіше українці вибирають Польщу, оскільки процес оформлення документів для легального перебування досить зрозумілий і доступний. Також завдяки на лагодженому транспортному сполученню, що є великою перевагою, вибір, знову таки на користь Польщі.

Наведені вище дані зовсім не залежать від регіону проживання. Українці, як на заході, так і на сході, півдні і півночі хочуть підвищити своє фінансове становище. Зауважимо, що мінімальна ставка оплати праці в Польщі становить 10 злотих / год, а це куди вище ніж в Україні.

 #міжнародний_кадровий_сервіс #роботавпольщі 

Коментарі