> > Більше 70% заробітчан з України працюють на не задекларованій роботі!
декларирование работников в Польше

Більше 70% заробітчан з України працюють на не задекларованій роботі!

Заробітчани з України, котрі хочуть працювати в Польщі, тепер обов'язково повинні пройти декларування на працевлаштування.

Але понад 70% з загально задекларованих українських заробітчан працюють на інших роботах, або взагалі не в Польщі, а в інших країнах Шенгену. Ці дані опублікувала польська газета “Rzeczpospolita”.  

Починаючи з 1 січня цього року польські роботодавці видали більш ніж 240 тис. заяв що свідчать про працевлаштування іноземця. Близько 80% таких заяв видано для громадян України. Хоча фактично до роботи приступили менше третини.

Згідно змін в польському законодавстві, польські роботодавці зобов’язані подавати декларацію в центр зайнятості у випадку прийняття на роботу іноземця. Це слугує офіційною підставою для отримання робочої візи і в подальшому працевлаштування саме на задекларованій роботі. Та багато заробітчан нехтують цим, й отримавши візу їдуть на нелегальну працю до інших країн Шенгену замість офіційної та легальної задекларованої роботи.

На жаль багато заробітчан або забувають або просто ігнорують закони в результаті чого їх чекає депортація та неймовірно високі штрафи.
Міжнародний Кадровий Сервіс - це офіційний представник з працевлаштування за кордоном, оскільки працює за ліцензією Міністерства соціальної політики України.
Рекомендуємо звертатись лише в компанії, які мають ліцензію та співпрацюють з клієнтами на основі договору, це гарантує Вашу безпеку.

#міжнародний_кадровий_сервіс #робота_в_польщі  #кориснісайти

Коментарі