> > Польща буде ініціювати популяризацію працевлаштування українців на своїй території
популяризация трудоустройства украинцев в Польше

Польща буде ініціювати популяризацію працевлаштування українців на своїй території

Починаючи з квітня 2018 року запланована величезна компанія по популяризації працевлаштування українців за кордоном, а саме в сусідній Польщі.

Дана програма носить назву “Партнерство та працевлаштування”. Головна ціль програми - нести в маси інформацію та популяризацію легального працевлаштування згідно законодавства Польщі та України Цією інформацією поділився Яцек Пехота керівник польсько-української господарської палати.

Компанія “Партнерство та працевлаштування” направлена на протидію проблематиці під час найму працівників з української сторони та їх працевлаштування у Польщі. Це ліквідація випадків шахрайства та недотримання посередниками обіцяніх умов по грошових винагородах за працю. А саме головне - легального працевлаштування та легального перетину кордону. Головну партнерську підтримку буде надавати Всеукраїнська асоціація компаній по міжнародному працевлаштуванню. Також до підтримки програми будуть долучатись українські державні органи та установи.

На разі йде підбір партнерів для підтримки проекту “Партнерство та працевлаштування”. Це можуть бути українські агенства, організації, волонтери і взагалі всі хто зацікавлений у прозорому працевлаштуванні за кордоном згідно законів України та Польщі.

#міжнародний_кадровий_сервіс #робота_в_польщі  #кориснісайти

Коментарі