> > Популярна робота в Польщі для жінок
Популярная работа в Польше для женщин

Популярна робота в Польщі для жінок

Якщо ви бажаєте змінити свою життя на краще, розпочати непогано заробляти, допомогти своїй родині та побачити світ, популярна робота в Польщі для жінок стане оптимальним варіантом для представниць прекрасної статі.

Як відомо, Польща стала членом Євросоюзу, що призвело до відтоку власних робочих рук у Францію, Німеччину, Англію. Через це вільних вакансій для жінок з'являється все більше, які отримуються через рекрутингові агентства, що пропонують загалом гідні умови роботи та заробітну платню у 3-4 рази вище аналогічних вакансій в Україні.

На даний час, аналізуючи ринок праці для жінок у Польщі, можна зробити висновок: знайти роботу на польських підприємствах для жінок будь-якого віку цілком реально і не становить жодних проблем. Яким би не був рівень вашої кваліфікації та досвід, польські роботодавці готові надавати роботу дівчатам і жінкам у багатьох галузях та сферах виробництва і бізнесу.

Достойний рівень заробітної плати при повному соціальному пакеті

Давно відомо, що рівень життя і оплати праці в будь-якій країні Європейського союзу набагато вищій, ніж в Україні. Аналіз ринку праці демонструє, що навіть за відсутності необхідного досвіду можна знайти роботу із заробітною платнею у межах 600-700 євро. Більшість роботодавців зацікавлені саме у своєчасному виконанні плану, тому часто надають безкоштовне житло, що дозволить заощадити до 150-200 євро на місяць

Робота в Польщі для дівчат передбачає надання повного соціального пакету, а також виключно офіційне працевлаштування. Медична страховка покриває ваше лікування у разі отримання травми на виробництві або будь-якого нещасного випадку на робочому місці.

Більшість наших жінок, обираючи країну для роботи, роблять вибір саме на користь Польщі не випадково. Невеликі відстані між нашими країнами дозволяють досить часто відвідувати своїх близьких в Україні, причому вранці ви можете бути в Польщі, а в обід – вже у своєму рідному місті.

Не стане проблемою і польська мова, яка досить проста і схожа за структурою з українською. Вже через декілька тижнів можна повністю налагодити спілкування простими фразами, при цьому для кар'єрного зросту та отримання керівних посад в подальшому бажано все-таки його «підтягнути».

Що шукає потенційний роботодавець?

Незалежно від вашого віку та рівня кваліфікації, роботодавця цікавить декілька ваших якостей:

  • наявність бажання працювати з повною віддачею;
  • акуратність і працьовитість;
  • пунктуальність;
  • відсутність шкідливих звичок та проблем із здоров'ям (бажано).

На сьогодні польський ринок праці насичений пропозиціями роботи для здобувачок віком від 18 до 60 років. Свіжі вакансії в Польщі постійно виникають в таких галузях, як:

  • промисловість;
  • готельний бізнес;
  • ресторани, кафе, бари;
  • сільськогосподарське господарство;
  • харчова промисловість;
  • медицина та фармакологія.

Багато великих і середніх підприємств, фабрик, промислових компаній, харчові комбінати, аптеки завжди шукають нові робочі руки. Сортувальниці, пакувальники, оператори, фармацевти, покоївки, посудомийки – перелік можна продовжувати безкінечно. Причому, за рідкісним винятком, вимоги до кваліфікації тут мінімальні, адже всі навички отримуються в процесі навчання і роботи.

Вельми популярною є і сфера обслуговування, де завжди потрібні працівниці з мінімальним знанням мови на побутовому рівні для закриття вакансій покоївок в готелях, офіціанток, прибиральниць, доглядальниць. При цьому дуже часто роботодавцем надається повний пансіон, що включає їжу та житло.

Серед студентів популярні вакансії в агропромисловому секторі, для збірки і сортування врожаю на сезонній основі (на полях) і цілий рік в теплицях. Особливу увагу і відповідний рівень заробітної плати роботодавець приділяє і пропонує кваліфікованим працівникам. Ви маєте диплом фармацевта, лікаря, кухаря, швачки-мотористки, кондитера? Знайти роботу з таким «бонусом» буде взагалі нескладно.

У будь-якому випадку слід з усією уважністю підходити до пошуку вакансій. Найкраще довірити його професійним агентствам, попередньо вивчивши відгуки від його клієнтів і порівнявши їх з конкурентами.

Коментарі