> > Робота у Польщі 2019 - цікаві вакансії
вакансии от прямых работодателей в Польше

Робота у Польщі 2019 - цікаві вакансії

Більшість іноземців, що працюють у Польщі - це українці. Для наших співвітчизників є безліч вакансій. Деякі вимагають певної освіти і кваліфікації, але є і такі вакансії, що не вимагають певних навичок.

Поляки з радістю беруть на роботу українців, адже заробітну плату можна платити меншу, ніж польському працівнику. По безвізу українці можуть їхати в Польщу на 90 днів. Для того, щоб там працювати необхідно оформити робочу візу і отримати запрошення на роботу від польського працедавця. Для українців робота в Польщі - це можливість заробляти в рази більше, ніж в Україні. До того ж більшість польських працедавців не вимагає знання польської мови.

Робота в Польщі вакансії від прямих роботодавців

Роботодавці зацікавлені у здешевленні праці, тому з радістю беруть українців на роботу. Вакансії від прямих роботодавців в Польщі можна подивитися на сайтах з пошуку роботи. Щоб вберегти себе від недоброчесних працедавців, які не виплатять зароблену заробітну плату в повному обсязі краще звернутися до агентства з працевлаштування.

Вакансії для чоловіків

Для чоловіків в Польщі є багато вакансій:

 • Будівельники та професії, пов'язані з будівництвом. Для роботи по цих спеціальностях в Польщі потрібно мати середню освіту і досвід роботи від 1 року. Знання польської мови не є обов'язковою умовою при прийомі на роботу.
 • Водій. Обов'язковою умовою є наявність водійських прав категорії С, Е, середньої освіти та досвіду роботи від 2 років.
 • Працівники у заклади громадського харчування (кафетерії та ресторани). Українців запрошують на посади кухаря, помічника кухаря, пекаря і офіціанта. Оскільки робота, пов'язана з обслуговуванням людей, то необхідно знати польську мову на розмовному рівні. Ще однією умовою є наявність середньої спеціальної освіти і досвіду роботи від півроку.
 • Фахівці з виробництва та встановлення пластикових вікон. Для цієї роботи не вимагають профільної освіти та досвіду роботи. Навчають працівників безпосередньо на виробництві.
 • Сантехніки та зварювальники. Для роботи необхідно мати профільну освіту і досвід роботи. Плюсом буде знання польської мови.
 • Електрик. Для роботи потрібна кваліфікація і досвід від 1 року.
 • Робочі на підприємство (фасувальники, пакувальники і т.д.). Для роботи не потрібно профільної освіти, досвід роботи і знання мови.

Вакансії для жінок

Вакансії для жінок виключають важку фізичну роботу. Легальна робота в Польщі для жінок можлива по таких спеціальностях:

 • Няня для дітей або доглядальниця для людей похилого віку. Робота не вимагає особливих умінь і освіти. Кандидати повинні мати досвід аналогічної роботи і знати польську мову на розмовному рівні. Є обмеження за віком, 35-50 років. У рідкісних випадках можуть взяти на роботу жінку до 55 років, але тільки через агентство.
 • Касир у супермаркеті. Мінімальне знання мови все-таки знадобиться. Вищу освіту мати не обов'язково, середньої буде достатньо.
 • Швачка - необхідні освіта і досвід роботи.
 • Покоївка. Робота не вимагає особливих навичок і освіти. Влаштуватися на таку посаду може будь-яка українка, яка має мінімальні знання польської мови.
 • Працівниці на підприємства. Роботодавець може виставити невеликі вимоги до кандидатів: середня освіта і мінімальне знання польської мови.

Дуже поширена сезонна робота. На неї беруть як чоловіків, так і жінок. Потрібно збирати урожай, вирощувати овочі, працювати в теплицях і т.д. Така робота підійде людям з міцним здоров'ям і відсутністю алергії.

Більшість вакансій для українців в Польщі допускають шестиденний робочий тиждень. В день потрібно відпрацювати від 8 до 12 годин.

Коментарі