> > Що світить на «заробітках» в Європі?
зарплаты в Европе

Що світить на «заробітках» в Європі?

Минулий рік був відмічений довгоочікуваним безвізовим режимом. І поміж людей ходили приказки «Хто буде останнім, не забудьте вимкнути світло в Борисполі».


380 тисяч наших співвітчизників, скористалися новою можливістю. Ми вирішили з'ясувати, який вплив відбувся на ринок зарубіжних вакансій з введенням безвізового режиму.

Безвіз не став основним шляхом для закордонного працевлаштування. Українські заробітчани активно користуються іншими можливостями: за статистикою польського МЗС, в 2016 році ними було видано 1 млн 127 тисяч віз, з яких 650 тисяч - з правом на працю. У 2017-му Польща планувала видати близько 900 тисяч саме трудових віз.

Щодня зростає кількість вакансій і географічних місць, де готові прийняти українських заробітчан. Тому українці активно цікавляться можливостями офіційного закордонного працевлаштування.

Якщо говорити про річну кількость вакансій, то 2017 рік став рекордним. Українським працівникам будуть раді не тільки в Польщі або ️️️Бельгії слід пам’ятати, що велика кількість вакансій з’являється Німеччини, Словаччині. Особливо хочемо відмітити, що є можливість працювати в Словаччині з оформленням ВНЖ на 2 роки!

Минулий рік не змінив попиту на зарубіжному ринку праці: як і раніше іноземні роботодавці воліють наймати людей, можна навіть зовсім без досвіду. Здебільшого у українських претендентів є варіанти працевлаштування на різні виробництва і склади, будівництві доріг та іншої інфраструктури, в аграрному бізнесі або в готельно-ресторанній сфері.

Зарубіжні зарплати

Курс євро до гривні робить закордонні вакансії все більш привабливішими для тих кандидатів, які потребують можливості заробити «круглу суму» за відносно невеликий період часу. Але важливо враховувати, що для деяких вакансій аби досягти цієї мети працювати необхідно наднормово.

Європі потрібні робочі руки. Це багаторічний тренд, який не закінчиться завтра. Середня зарплата в країнах Європи втричі перевищує пропозицію українських роботодавців.
На жаль, багато українських роботодавці не готові підвищувати зарплати своїм співробітникам, аргументуючи це низькою продуктивністю і мотивацією до праці. Український ринок праці перебуває в досить нестабільному стані, на який впливає падіння ️гривні та безліч інших непрямих факторів.
#міжнародний_кадровий_сервіс #роботазакордоном #заробітки#безвіз #європа


Коментарі