> > Український борщ дешевше готувати в Польщі
советы по трудоустройству и жизни в Польше

Український борщ дешевше готувати в Польщі

З року в рік ціни на овочі в Україні стрімко зростають, втім як і на всі групи товарів.

Так уже повелося, що вартість продуктового кошика рахують за вартістю продуктів для приготування борщу, нашої національної страви. Порахувавши вартість продуктів, без яких українського борщу не приготуєш, виявилося, що в Польщі вони дешевші більше ніж на третину!

На сьогоднішній день ціна на буряк від 10 гривень за кілограм, картопля і цибуля від 6 гривень, білокачанна капуста від 8 гривень, морква - від 10 гривень, а томат від 34 гривень.

А тепер порівняємо ціни на ці ж продукти в Польщі. Купити буряк в Польщі можна від 5,5 гривень за кіло, капусту білокачанну від 4 гривень, картоплю від 4,5 гривень, моркву від 12 гривень, томат обійдеться приблизно в ті ж гроші, що і в Україні 34,50 гривень.

Якщо подивитися тепер на вартість одних і тих же продуктів і порівняти рівень доходу, стає просто страшно! Вартість більшості продуктів харчування в Україні дорожче мінімум в 2 рази!

Напередодні світлого свята Пасхи ми порахували у скільки ж обійдеться пісний український борщ в Польщі і в Україні. Підсумувавши ми отримали цифри, які свідчать про те що приготувати борщ на польських продуктах дешевше на 30% ніж на українських.

Коментарі